Контакти

Наші контакти.   Детально

Співпраця

Інформація для співпраці.   Детально

Новини та Акції

Інформація про новини, акції.   Детально

Наші переваги 

  • Система знижок
  •    Досвід
  •    Якість 
  •    Екологічність
  •    Економія
  •    Професіоналізм
  •    Широкий асортимент продукції
  •    Гарантія
  •    Індивідуальний підхід

Вертикальні

  Одним з популярних  видів  жалюзі є вертикальні,  ламелі  яких розташовані по відношенню до підвіконня перпендикулярно. В натягнутому стані ламелі вертикальних жалюзі знаходяться завдяки текстурі  матеріалу – пластику  або дерева. Якщо ж вертикальні жалюзі виготовлені з тканини, то ламелі вирівнюються за допомогою маленьких вантажів  у нижній частині. Вертикальні жалюзі дозволяють повністю регулювати освітлення в приміщенні: ламелі  можуть обертатися навколо своєї осі, розсуватися вліво - вправо або з центру, легко фіксуються в потрібному положенні.

  Слід зазначити, що вертикальні жалюзі візуально збільшують висоту приміщення, тому жалюзі з довгими вертикальними ламелями  просто «знахідка» для кімнати, де стелі менше 2,5 метра. Якщо стиль інтер'єру в приміщенні  вимагає чогось  індивідуально-ексклюзивного, варто звернути увагу на фігурні пластикові вертикальні жалюзі, які мають схожість з венеціанським шторами.

  Вертикальні жалюзі з тканини, вибір яких величезний - від найтонших натуральних шовкових до жакардових  з машинною вишивкою - створять затишок і комфорт в інтер'єрі.

  Вертикальні жалюзі створюють в домашньому інтер’єрі приємний затишок. Раніше вони використовувались переважно в офісних приміщеннях, сьогодні поступово завойовують  і домашню територію. Заповнюючи простір м'яким розсіяним світлом, вони надають інтер'єру завершеності. Багатофункціональний механізм управління дозволяє ефективно регулювати світловий потік.

  Матеріалом для виробництва вертикальних жалюзі служить як тканина, так і пластик. Тканини для ламелей виготовляють у  Франції, Бельгії, Испанії, Китаї. Тканинні вертикальні жалюзі виготовляються з 100%-го поліестеру  і жакарду. Всі тканини просочені спеціальним складом, що надає їм необхідної твердості, антистатичних і пиловідштовхуючих властивостей, захищає від деформації, вицвітання і забруднення, що робить їх практичними у використанні та забезпечує  їм довгий строк служби.

  Вертикальні жалюзі дозволяють створювати цікаві інтер'єрні рішення, завдяки не тільки високій якості матеріалів, але і багатій палітрі кольорів і фактури. Доступні в багатьох забарвленнях і малюнках тканини, які мають різну ширину ламелей, вони захищають від надмірного сонячного світла, але при цьому не відгороджують Вас повністю від нього.

Ламелі вертикальних жалюзі  бувають  двох розмірів:
«європейського» – шириною 127 мм – та «американського» – 89 мм.

Сміливі комбінації.

  Вертикальні жалюзі сміливо можна комбінувати з іншими видами віконного декору. Для вітальні, наприклад, дуже цікавими будуть їх поєднання зі шторами або ламбрекенами. Добре впишуться такі комбінації і в інтер'єр спальні, створивши м'яке світло і інтимну атмосферу.