Контакти

Наші контакти.   Детально

Співпраця

Інформація для співпраці.   Детально

Новини та Акції

Інформація про новини, акції.   Детально

Наші переваги 

  • Система знижок
  •    Досвід
  •    Якість 
  •    Екологічність
  •    Економія
  •    Професіоналізм
  •    Широкий асортимент продукції
  •    Гарантія
  •    Індивідуальний підхід

Горизонтальні

  Горизонтальні жалюзі з часів їх винаходу зазнали ряд кардинальних зовнішніх змін. З незграбних, жорстких дерев'яних, якими вони були три століття тому, вони перетворилися в легкі, рухливі, модульні пластини, скріплені між собою еластичними шнурками. Але одне залишилося в жалюзі незмінним: вони завжди служили і до сих пір сумлінно служать надійним захистом оселі від зовнішнього впливу. Проникнення сонячних променів, атмосферних опадів і регуляцію повітряних потоків тепер можна робити, лише трохи змінивши напрямок  ламелей - платівок, з яких, власне, і складаються жалюзі. Ширина ламелей, пофарбованих у різні, часом химерні кольори екологічно чистою фарбою, як правило, буває 16 або 25 мм.  І пластикові, і алюмінієві жалюзі стійкі до ультрафіолету і не вбирають вологу. Якісне покриття ламелей ні в якому разі не страждає  від впливу високих або низьких температур. Тому, якщо вони встановлені на балконі або терасі, їх можна не знімати і спокійно залишати там на всю зиму.    

  Класичні горизонтальні жалюзі поєднують в собі надійність, функціональність і стиль. Вони  екологічні,а головне - значно перевершують усі інші за ступенем відображення сонячних променів, адже виготовляються з пластика або алюмінію. Зручний механізм управління, дозволяє легко регулювати світловий потік. Простота в догляді та експлуатації є незаперечною перевагою для встановлення горизонтальних жалюзі в різних приміщеннях.
 
Різноманітність кольору.
  Велика колірна гамма дозволить Вам вдало підібрати жалюзі для будь-якого інтер'єру.

Види горизонтальних жалюзі:
1. Алюмінієві жалюзі виготовляються із смужок алюмінієвої стрічки-ламелі шириною 25мм або 16 мм. Ламелі фарбовані в різні кольори спеціальною экологічно чистою фарбою, стійкою до впливу ультрафіолету і перепадів температури. Можливе  виготовлення жалюзі з  перфорованої алюмінієвої стрічки.
2. Дерев’яні жалюзі 25мм, 50мм - вироблені з спеціально   підготовленої   деревини канадської сосни. Дерево прискіпливо відбирають, проводять технологічну обробку і покривають лаком..
3. Бамбукові жалюзі  25мм, 50мм – виробляються з екологічно  чистого матеріалу - натурального бамбуку , а легкість бамбуку  забезпечує надійність і довговічність роботи всієї конструкції.