Контакти

Наші контакти.   Детально

Співпраця

Інформація для співпраці.   Детально

Новини та Акції

Інформація про новини, акції.   Детально

Наші переваги 

 • Система знижок
 •    Досвід
 •    Якість 
 •    Екологічність
 •    Економія
 •    Професіоналізм
 •    Широкий асортимент продукції
 •    Гарантія
 •    Індивідуальний підхід

Склопакети


Cклопакети - це рівні за розміром листи скла, герметично запаяні по торцях.
В залежності від кількості листів скла і, відповідно – повітряних камер всередині, склопакети поділяються на однокамерні і двокамерні (кількість повітряних прошарків усередині склопакета).

Однокамерний склопакет (4х16х4) – це конструкція з двох листів скла, товщиною 4 мм кожне, розмежованих між собою по контуру на 16 мм дистанційною рамкою. Утворена між склом газова камера за рахунок герметизації не має контакту з навколишньою атмосферою і, таким чином, виконує роль тепло- і звукоізолятора.

Однокамерні склопакети мають класичну товщину 24 мм і приведений коефіцієнт опору теплопередачі 0,34 м2 oС / Вт. Крім того, рівень зовнішнього шуму при однокамерному склопакеті знижується на 34 Дб.

До недоліків однокамерних рішень можна віднести більш низький рівень захисту від зовнішнього шуму і більш низький коефіцієнт опору теплопередачі в порівнянні з двокамерними склопакетами. До переваг – легку вагу і високу світлопроникність.

Встановлення склопакетів з однією камерою застосовують, як правило, з метою економії, на вікна і балконні блоки там, де вже засклена лоджія або балкон. А так само в приміщеннях, де необов’язкові високі вимоги по шумоізоляції і теплопровідності.

Двокамерний склопакет відрізняється від однокамерного кількістю листів скла, дистанційних рамок і камер. Двокамерний склопакет – це справжній захист від негативного впливу зовнішніх атмосферних чинників. Враховуючи високий рівень енергозбереження, можна з упевненістю сказати, що їх використання – економічно виправдане. Двокамерний склопакет рекомендований до застосування у всіх температурних зонах Україні і навіть у звичайному виконанні зі склом марки М1 4 мм він забезпечать необхідний комфорт і затишок у домі.

Двокамерні склопакети знижують рівень шуму на 40 Дб і ставляться в квартирах, котеджах, офісних центрах. Двокамерний склопакет є конструкцію з трьох листів скла і двох повітряних камер. Він зазвичай характеризується формулою 4-10-4-10-4. Проте двокамерний склопакет може бути різним: листи скла від 4 до 6 мм, а відстані між ними від 6 до 16мм, причому не обов’язково, щоб відстані були однакові.

Порівняльна характеристика склопакетів(однокамерних, двокамерних)

Формула склопакетаКоефіцієнт теплопровідностіФормула склопакетаКоефіцієнт теплопровідності
4 – 16 – 40.374 – 16 – 4E0.59
4 – 6 – 4 – 6 – 40.424 – 6 – 4 – 6 – 4Е0,59
4 – 10 – 4 – 10 – 40.474 – 10 – 4 – 10 – 4Е0,64

Сучасні технології у виробництві скла зробили крок вперед і зараз на ринку представлено безліч видів спеціального скла. За функціональним призначенням спеціальне скло поділяється на:

енергозберігаюче;
сонцезахисне;
мультифункціональне.

У металопластикових вікнах для енергозбереження ми застосовуємо стандартне енергозберігаюче скло ClimaGuard® N (енергозберігаюче скло з напиленням срібла, знижує тепловтрати взимку, прозоре нейтральне зсередини)
Мультифукнкціональний склопакет ClimaGuard® Solar – новітнє досягнення нанотехнологій

 • Мультифункціональне скло з напиленням срібла та інших металів
 • Знижує тепловтрати взимку
 • Надійний захист від сонця влітку
 • Прозоре нейтральне зсередини
 • Невелика дзеркальність ззовні

Порівняльна характеристика склопакетів

Тип склопакету Пропускання сонячного тепла Утримання тепла в приміщенні
Однокамерний звичайний80%+2%
однокамерний енергозберігаючий ClimaGuard N66%+80%
однокамерний мультифункціональний ClimaGuard Solar42%+87%
Двокамерний звичайний72%+55%
двокамерний енергозберігаючий ClimaGuard N60%+154%
двокамерний мультифункціональний
ClimaGuard Solar
40%+154%
максимальні характеристики мультифункціональний
ClimaGuard Solar+ ClimaGuard N
39%+254%

скло.jpg