Контакти

Наші контакти.   Детально

Співпраця

Інформація для співпраці.   Детально

Новини та Акції

Інформація про новини, акції.   Детально

Наші переваги 

 • Система знижок
 •    Досвід
 •    Якість 
 •    Екологічність
 •    Економія
 •    Професіоналізм
 •    Широкий асортимент продукції
 •    Гарантія
 •    Індивідуальний підхід

Спайдери


  ПП «Вікна Плюс» представляє найновішу фасадну технологію  – «SPIDER GLASS».

  Дана  технологія, далі  спайдер-система, є суцільним структурним заскленням. За допомогою спайдер-систем створюються вертикальні фасади різноманітних будівель, засклення дахів, а також внутрішні перегородки. Будучи одним з останніх конструкторських досягнень в області будівництва. Спайдер-системи надають необмежених можливостей для архітекторів і дизайнерів при плануванні фасадів та внутрішніх інтер’єрів приміщень.

  Спайдер-системи складаються зі скляних панелей розміром до 3 м2, несучої системи ( ферми, балки, арки, ванти .) і  просторових кронштейнів- спайдерів.

  При використанні спайдер-систем на фасадах можлива додаткова комплектація системою автоматики, яка контролює процес експлуатації фасадного комплексу. Система автоматики дозволяє регулювати рівень освітлення у приміщенні, температурний режим, контролювати регулярну мийку зовнішньої поверхні і  т. д.

  Всі металічні деталі (внутрішні несучі конструкції і кріплення спайдерів) вироблені з нержавіючої сталі. «Скляна стіна» може бути виконана з різних модифікацій скла – ламіноване скло, триплекс, сонцезахисне, енергозберігаюче та ін. Скляні елементи вироблені із гартованого скла товщиною від 6 мм та більше, мають мінімальні допуски (за габаритами – менше 2 мм, точність отворів- 0,2 – 0,8 мм та ін.). Відзначимо, що нержавіюча сталь та скло-найбільш інертні та міцні матеріали штучного походження.

  Монтаж системи виконується «безрамним» способом. Тут передбачено кріплення листів скла до несучих конструкцій за допомогою спеціальних болтів-стяжок (Spider Glass Fin System), при цьому в склі висвердлюються отвори в заводських умовах з високою точністю. В системі передбачені скляні стійки, вони виконують роль ребер жорсткості. Можливе застосування вантового каркасу (Tension Rod Truss Glass Facade System), який надасть системі витонченості та дозволить створити будь-які вигнуті поверхні ( скло вигинається при нагріванні у спеціальних автоклавах).

  Особливу увагу потрібно приділити правильному розрахунку всієї конструкції, тому що під дією навантажень ( снігових, вітрових, ваги скляних панелей) відбувається прогин скла. У випадку з його  «жорстким» закріпленням можуть утворитися тріщини та руйнування скла в цілому. Для дотримання необхідного балансу застосовується шарнірне кріплення, яке приймає на себе дію навантажень. Шарнірний болт розташовується всередині спеціальної втулки з пластичного матеріалу. Для вертикальних скляних панелей, як правило, використовується два шарнірних болти, для нахилених – необхідні такі чотири точки кріплення.

  Під дією температур скло та опірні конструкції мають різні розширення, тому потрібно забезпечити вільний рух скляних панелей відносно опірних конструкцій, щоб запобігти руйнуванню скла. Скляні панелі кріпляться в чотирьох точках до опірних конструкцій за допомогою нержавіючих болтів, які, в свою чергу, встановлюються в  «потай». Шарнірна головка болта спирається на сегмент з нержавіючої сталі. При монтажі застосовуються прокладки, шайби, втулки з еластичних матеріалів. Завдяки їм метал не має безпосереднього контакту зі склом.

  Вибір  спайдерів виконується на основі технічних розрахунків та архітектурного проекту.

  Шви між панельними стиками необхідно герметизувати. До герметику висуваються особливі вимоги: він повинен мати сильну фіксацію, стійкість до ультрафіолетових променів, забезпечувати повну волого- та повітряну непроникність конструкції. Рекомендується використовувати силіконові  герметики, дотримуючись основного правила – не допускати утворення повітряних бульбашок внутрішовного заповнення.

Особливості спайдер-систем:
 • Елементи засклення мають низьку теплопровідність (консервують тепло).
 • Можливе застосування елементів засклення з різноманітними характеристиками.
 • Необмежені  архітектурні та дизайнерські рішения, що віртуально об’єднують внутрішній простір із зовнішнім середовищем.
 • Гнучкість несучих конструкцій надає системі стійкості щодо вітрових та термічних навантажень.
 • Система зменшує та перерозподіляє «пікові» статичні та динамічні навантаження.
 • Підвищена стійкість та необмежений строк служби.
 • Можливість вибіркової заміни скляних  панелей без розбору фасаду.
  Область застосування спайдер-систем:  облицювання торгових центрів, бізнес-центрів, банківських комплексів, супермаркетів, концертних залів, аеропортів, спортивних будівель, облаштування захисних куполів, зимових садів та ін.

  За цією технологією вже створені та успішно діють  паризький Центр мистецтв (Франція), головний термінал аеропорту Кансаї (Японія), бібліотека Кренфілдського университету (Англія), вхідний комплекс «Піраміда» музею Лувр (Франція) і т.д.