Контакти

Наші контакти.   Детально

Співпраця

Інформація для співпраці.   Детально

Новини та Акції

Інформація про новини, акції.   Детально

Наші переваги 

  • Система знижок
  •    Досвід
  •    Якість 
  •    Екологічність
  •    Економія
  •    Професіоналізм
  •    Широкий асортимент продукції
  •    Гарантія
  •    Індивідуальний підхід

Секційні ворота


  На сьогоднішній день секційні ворота є ідеальним варіантом гаражних воріт. Завдяки своїй конструкції вони надзвичайно зручні в експлуатації і мають приємний зовнішній вигляд.

   Секційні гаражні ворота піднімаються  вгору уздовж стіни і далі йдуть горизонтально під стелю. Таким чином, вони економлять місце у вашому гаражі.

  Секційні ворота є невід’ємною частиною будівельних конструкцій, тому використовуються у приватному  будівництві,  промислових об’єктах,  будівельних спорудах суспільного призначення і сільському господарстві. Принципова відмінність секційних воріт від звичайних  воріт у тому, що вони складаються з декількох горизонтальних панелей, сполучених між собою петлями.

  Універсальність секційних воріт дозволяє вмонтовувати їх практично в будь-який отвір, навіть замість старих  воріт, незалежно від їх форми і розмірів отвору. Застосовуються вони в тих випадках, коли потрібне оптимальне співвідношення ціна/надійність.

  Секційні ворота можуть бути з врізними вікнами або хвірткою, легко відкриваються вручну або автоматизуються. Автоматичні гаражні ворота - це, в першу чергу, зручно. Ви зможете управляти ними, не виходячи з машини, за допомогою пульта дистанційного керування. Крім того, будь-який привід сам по собі є надійним замочним пристроєм.

  При використанні електроприводу відпадає необхідність використовувати додаткові замочні пристрої.

  Секційні ворота дуже добре утримують тепло. Це досягається завдяки ущільнювачам з гуми по периметру  воріт і в зчленовуванні панелей полотна. Вузли  з’єднання «сендвіч-панелей» сконструйовані  так, щоб виключити випадкове затискання пальців.

  Всі металеві частини конструкції секційних воріт вкриваються шаром цинку, що виключає корозію і продовжує термін служби. Всі компоненти воріт виготовлені на імпортному устаткуванні за європейськими технологіями.

  Отже, замовляючи ворота для свого будинку або виробничого приміщення в нашій компанії, ви стаєте власником надійних сучасних пристроїв з високоякісних матеріалів!

  При виробництві секційних воріт “Вікна Плюс” врахований передовий досвід кращих європейських виробників, а також застосовані ті, що комплектують і аксесуари, відповідні світовим стандартам якості.  Всі матеріали для виробництва секційних воріт “Вікна Плюс” раціонально і економічно підібрані з метою забезпечити зручність, надійність, безпеку і довговічність конструкції.

  Власне виробництво дозволяє гнучкіше підходити до побажань замовників, враховувати їх специфічні вимоги до виконання кожного виробу і забезпечувати виконання будь-якого, навіть нестандартного замовлення в найкоротші терміни.

Промислові ворота
 
  Промислові ворота “Вікна Плюс” застосовнуються у всіх видах будівельних конструкцій і тому активно використовуються на об’єктах промислового будівництва, в будівельних спорудах суспільного призначення і в сільському господарстві. Функціональні можливості промислових воріт  пристосовані до різних ситуацій, які можуть виникнути у виробничому процесі.

  Секційні ворота - оптимальне рішення для опалюваних виробничих приміщень. Профілі ущільнювачів по всьому обрамленню промислових воріт і між секціями забезпечують надійний захист від вологи, вітру і холоду, що покращує робочі умови в приміщенні і знижує втрати тепла.

  Промислові ворота  органічно вписуються в сучасну промислову архітектуру як функціональний елемент, що завершує оформлення будівель. Різні варіанти засклення забезпечать природне освітлення виробничого приміщення, а ергономічні комплекти ручок заощадять зусилля при підйомі-опусканні воріт.

  Ви можете фарбувати свої ворота в будь-який з кольорів за каталогом RAL, що додасть Вашому виробництву стилю і підкреслить індивідуальність Вашого корпоративного дизайну.

Гаражні ворота

  Гаражні ворота  чудово доповнять архітектуру Вашого гаража, підкреслять сучасний вигляд Вашого котеджу і забезпечать високий рівень захисту від злому.